NATURE VILLAGE / OLİMPOS

Olağanüstü bir doğa içerisinde -rahatlatıcı, eşsiz-zihni dinlendiren bir tatil!

Olympos antik alanı girişindeki konumuyla, sedir ağacından yapılmış (maksimum 3 kişilik), her birinde kendi doğal taş banyosu, geniş, zevkle döşenmiş ve elbette klimalı-elektriği bize ait fotovoltaik sistemi ile üretilmektedir-sekiz adet bungalovla hizmet verilmektedir. Burada saf doğa içerisinde özel bir lüksün tadına varacaksınız!!
45734089
Olağanüstü Türk mutfağında sizlere Türkiye‘nin yöresel yemek ve menülerini sunmakta. Geniş kahvaltı büfeleri, olağanüstü tatlarıyla geleneksel çorba çeşitleri, taze salatalar, bölgede yetişen taze sebzeler ve ev yapımı baklava sizler için özel, tam bir lezzet senfonisidir!!

Geleneksel Yörük çadırı, aile törenleri, organizasyonlar, konferanslar ve konserler için en iyi şekilde düzenlenmiş olup grupların kullanımı için uygundur. Yörük çadırı antik dönemle mucizevi bir bağ oluşturmakta; üzeri gerçek keçi tüyü ile kaplı çadırı sizleri 2000 yıl öncesine götürür, kervanların Olympos’ta konakladığı, Akdeniz’in dört bir yanından insanların buluşup hikayelerin anlatıldığı, şarkıların söylendiği, deve ve katırlarla Toroslar’ın aşıldığı günlere.

Gelin kendinizi sihirli bir dünyanın içerisine bırakın. Doğa ile Kültür’ün, geleneksel ile çağdaşlığın eşsiz buluşmasına tanık olun. Güleryüzlü ekibiyle günlük gezi planlarınızı (bot turları, sahilde piknik, kültürel geziler gibi) da sizin için memnuniyetle organize edebilir ve hizmetinize hazırdır.

Nature Village’e bir telefonla ulaşabilirsiniz
+90 (0)242 8921360 / +49 (0)5231 50040850)

You may also like...