GREENPARK APARTMENTS / MARMARİS

Resimlik bahçe alanlarıyla Marmaris’in gürültülü kent merkezinden uzakta, Armutalan’da huzur dolu ve dinlendirici bir ortam sunan Greenpark Apartments, aynı zamanda iyi toplu taşıma bağlantılarına da sahiptir.
marmaris_apart
Geniş ve ferah dairelerinizde dinlenirken aynı zamanda iyi donanımlı bir mutfak ve bahçe veya havuz manzaralı balkon gibi pekçok modern olanaktan da faydalanabilirsiniz. Bu geleneksel tipteki daireler zevkle döşenmiş olup, aile ve grup tatilleri için idealdir. Dairelerin her biri 4 yetişkin ve bir çocuk alacak kapasitededir.

Gün boyu havuz kenarında dinlenip keyif yapabilir veya ücretsiz kablosuz internet erişimini kullanarak e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz. Greenpark’tan sadece 1 km uzaklıktaki plaja inebilirsiniz. Otobüse binip Marmaris’e gidebilir ve günü alışverişle geçirebilirsiniz.

Greenpark’tan düzenli olarak geçen yerel otobüslerle civar tatil beldelerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çevreyi arabayla gezmek isteyenler de Greenpark Apartments’in ücretsiz özel otopark imkanından yararlanabilirler.

Akşamları Greenpark’ın animasyon ekibinin sunduğu canlı gösterileri izleyebilir veya karaoke eğlencesine katılıp eğlenceli tema gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Tel: 0252.417 22 66- 417 22 80- 417 22 86
Fax: 0252.417 21 87
www.greenparkapartments.com
Adnan Menderes Bulvarı, 25. Sokak No:2 Armutalan-Marmaris/ MUĞLA

You may also like...