Olimpos.com’dan konaklama fırsatı!

olimpos.com, Antalya Olympos antik şehrine komşu sit alanı koruma bölgesinde; tamamı doğal, ağaç evlerden oluşan 40’a yakın pansiyon ve tesiste, bütçenize uygun seçeneklerde konaklama fırsatı sunuyor.

olimpos_comDeniz, doğa, tarih.. İşte Olimpos! Portakal ve limon ağaçlarının arasında, tarihi dokusuyla, doğayla başbaşa, Akdeniz’in masmavi denizinde mükemmel bir tatil sizleri bekliyor. Ailenizle, sevdiklerinizle Olimpos’ta sakin, mutlu, huzur dolu bir yaz tatiline ne dersiniz?

Dünyanın en güzel sahilinde, çam ve portakal ağaçlarının egzotik kokuları arasında, tarihi Olympos antik şehrinin görkemli yapılarını ziyaret edebilir, Olimpos, Adrasan’da keyif dolu bir tatile merhaba diyebilirsiniz.

Olympos Dağı’nın Çıralı’da asırlardır sönmeyen mitolojik Yanartaş’ının (Chimera) kayalar arasından çıkan gizemli alevlerinin sırrına şahit olabilirsiniz. Arzu ederseniz Akdeniz’in en güzel koylarına günübirlik düzenlenen tekne turu etkinliğine katılabilir, kanolarla Olimpos sahiline yakın denizin ve doğa tüm güzelliklerini doyasıya yaşayabilirsiniz.

olimpos.com sizlere, ağaç evlerde alternatif ödeme seçenekleriyle, cazip rezervasyon imkanı sunuyor.

You may also like...