CLUB & HOTEL LETOONIA, FETHİYE

Yeryüzünün En Özel Yarımadasıyla Tanışınletoonia090616

Tamamen özel bir yarımada üzerine kurulmuş olan Club & Hotel Letoonia, misafirlerini Türkiye’nin eşsiz bir coğrafyasında, Fethiye’de ağırlıyor.

Fethiye Körfezi’ne hakim, çok özel bir yarımada üzerinde bulunan Club & Hotel Letoonia, Ünlü Türk mimar Nail Çakırhan’ın doğayla bütünleşen tasarımı ve ağaç işlemeli bungalowlarıyla insanın da doğaya armağan verebileceğinin bir kanıtı.

2000 m sahilin çevrelediği, üç muhteşem koy ve plajların da içinde olduğu 165 dönümlük bir yarımada üzerine kurulu olan Club & Hotel Letoonia, tatil köyünden öte bir tatil destinasyonu sayılabilecek özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Yerleşik bulunduğu yarımadada çok sayıda çam, begonvil, zakkum ve endemik türde bitkiye ev sahipliği yapmakta olan Club & Hotel Letoonia eksiksiz bir yeryüzü cenneti.

Misafirlerine “Superior Herşey Dahil Konsepti”nde; üç a la carte restoran, üç açık büfe restoranı, üç snack restoran ve çok sayıda bar, 3700m yürüyüş yolu, Leto Çocuk Kulubü, Spa & Wellness Center, denize dökülen 3 özel kaydırak, açık yüzme havuzları bulunan, dünya klasiklerinin sahnelendiği ve çeşitli festivallerin gerçekleştiği Club & Hotel Letoonia, içinde gerçek bir deniz feneri bulunan, dünyanın en güzel manzaralı diskolarından Moonlight’la beş duyuya hitap eden unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Club & Hotel Letoonia, yenilenen odaları ve kurumsallaşmış üst düzey hizmet felsefesiyle iyi yaşam ustalarının tercihi olmaya devam ediyor.

You may also like...